Gruas shtatzënë i thonë se zgjodhi ’emrin e qenit’ për foshnjën – por asaj i pëlqen shumë - Bota Sot
Gruas shtatzënë i thonë se zgjodhi ’emrin e qenit’ për foshnjën – por asaj i pëlqen shumë

Life style

Gruas shtatzënë i thonë se zgjodhi ’emrin e qenit’ për foshnjën – por asaj i pëlqen shumë

Më: 19 prill 2019 Në ora: 14:08
Ilustrim

Gruaja shtatzënë e pëlqen emrin e planifikuar dhe nuk i dëgjon mendimet e të tjerëve.

Vendosja e një emri për foshnjën është një pjesë e rëndësishme e çdo shtatëzanie dhe është një moment shumë i veçantë për prindërit që do të jenë.

Për shumë është momenti që gjithçka ndihet e vërtetë dhe ata fillojnë të bëjnë plane për të vegjlit.

Pra, çfarë bëni kur e ndani këtë emër me të dashurit tuaj dhe ata nuk e miratojnë?

Një mama-to-be ishte zemërthyer kur të gjithë ata i thanë se mendonin se emri i saj i zgjedhur dukej si një emër qeni (Huxley), raporton “Mirror”.

Duke kërkuar këshilla në faqen e internetit të prindërve Netmums, ajo shkruan: “Askush nuk e pëlqen emrin e foshnjës që kemi zgjedhur – e di se nuk ka rëndësi se çfarë mendojnë të tjerët”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...