5 kombinimet më pasionante të horoskopit/ 'Përputhen shkëlqyeshëm!' - Bota Sot
5 kombinimet më pasionante të horoskopit/ 'Përputhen shkëlqyeshëm!'

Life style

5 kombinimet më pasionante të horoskopit/ 'Përputhen shkëlqyeshëm!'

Më: 19 prill 2019 Në ora: 22:58
Foto ilustrim

Pa lënë pas kombinimet e tjera, në këtë artikull do t'ju njohim me 5 çiftet më të zjarrta të zodiakut:

Peshorja dhe Ujori

Peshoret janë të sigurta që gjithë çka bëjnë në shtrat është e duhura. E gjitha kjo do ta mrekullojë një Ujor, që aq sa i pëlqen të udhëheqë, aq edhe çmendet kur udhëhiqet. Kjo dyshe do të provojë gjithçka dhe në fund do të ndihet krenare për veten!

Gaforrja dhe Virgjëresha

Gaforrja kërkon përkushtim dhe sa më shumë detajizëm në shtrat. Më thoni pak, kush mund ta bëjë këtë më mirë se një Virgjëreshë? Do të përshtaten për mrekulli.

Dashi dhe Shigjetari

Këto dy shenja kanë kimi të frikshme. Për një qenie agresive në seks siç është Dashi, Shigjetari është ideali (jo më kot po shfaqet dy herë në listën tonë). Zjarrin e flaktë të Dashit, Shigjetari do të dijë ta shuajë. E pasi ta ketë bërë këtë, të dy do të jenë të lumtur, përjetë!

Bricjapi dhe Akrepi

Përgjithësisht mendohet se me Bricjapin dhe Akrepin funksionon njësoj: vetëm seks, jo emocione! Në fakt jo. Pavarësisht se që të dyja shenjat nuk u thonë JO eksperiencave të reja, nga ana tjetër kërkojnë një marrëdhënie të qëndrueshme. Bricjapi dhe Akrepi e kuptojnë fare mirë njëri- tjetrin. Do ta kënaqin veten në shtrat, do ta kryejnë aktin plot pasion dhe në fund do të dëshirojnë ta kalojnë të gjithën këtë në një tjetër fazë, atë të lidhjes!

Binjakët dhe Ujori

Binjakët dhe Ujori janë luftëtarë të vërtetë: kërkojnë të provojnë gjithçka dhe refuzojnë të flenë pa perfeksionuar lëvizjet dhe mrekulluar veten e të tjerët. Përputhen shkëlqyeshëm dhe bëjnë seks pafund, sikur të mos kishte të nesërme!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...