Sekretet që nuk duhet t’ia thoni partnerit… - Bota Sot
Sekretet që nuk duhet t’ia thoni partnerit…

Life style

Sekretet që nuk duhet t’ia thoni partnerit…

Më: 21 prill 2019 Në ora: 18:00
Foto ilustrim

Ka disa gjëra që nuk duhet t’ia thoni partnerit tuaj edhe pse sinqeriteti është një pjesë shumë e rëndësishme për një marrëdhënie. Më poshtë njihuni me 10 sekretet që s’duhet t’ia thoni partnerit:

Shoku i tij është shumë simpatik.

Ti ke kontrolluar ex-in e tij në Facebook.

Seksin që e doje me të e ke përjetuar me ex-in tënd.

U shtire për orgazmën.

Penisi i tij nuk është më i madhi që ke parë.

Ti e urren shokun e tij të ngushtë.

Ti nuk ja dhe numrin e telefonit, atij djalit që të pëlqeu shumë.

Seksin më të mirë e ke përjetuar me të

Ti i urren prindërit e tij.

Ti e urren T-shirtin e tij të preferuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...