Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, 24 Prill 2019 - Bota Sot
Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, 24 Prill 2019

Life style

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, 24 Prill 2019

Më: 24 prill 2019 Në ora: 11:06
Ilustrim

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot?

DASHI

Pas melankolisë së ditëve të fundit, hyrja e Hënës tek Luani do të sjellë një valë të re entuziazmit për t’u përdorur, si në dashuri, dhe në punë: ju jeni shpirtra aventureskë, kështu që shikoni të ardhmen lentet rozë të optimizmit.

PESHQIT

Vazhdon favorizimi i yjeve sidomos në dashuri, ku trekëndëshi mes Venusit dhe Akrepit dhe Neptunit në shenjën tuaj do e bëjë joshjen prej jush veçanërisht magnetike. Në punë do të shpërbleheni për aftësinë tuaj në përshtatjen ndaj risive.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...