Këto pantallona janë truku si të dukemi të gjata pa veshur taka - Bota Sot
Këto pantallona janë truku si të dukemi të gjata pa veshur taka

Life style

Këto pantallona janë truku si të dukemi të gjata pa veshur taka

Më: 24 prill 2019 Në ora: 17:34
Ilustrim

Kur flitet për gjatësinë, jemi të gjitha paksa të ndjeshme. Dhe ndoshta shumë prej jush kanë gjetur si zgjidhje këpucët me takë.

Por ka një zgjidhje pa shumë mundime: Pantallonat me fruda japin idenë e gjatësisë.

Ato mund t’i vishni me këpucë me takë të ulët ose me të sheshta dhe mund t’i kombinoni me bluze të ngushta.

Në këtë mënyrë do të ndiheni komode dhe me stil pa shumë mundim.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...