Ish e dashura e Ronaldos tregon si është ai në shtrat - Bota Sot
Ish e dashura e Ronaldos tregon si është ai në shtrat

Life style

Ish e dashura e Ronaldos tregon si është ai në shtrat

Më: 20 maj 2019 Në ora: 08:45
Raffaella Fico dhe Cristiano Ronaldo

Raffaella Fico, ish e dashura e Cristiano Ronaldos nuk beson se portugezi është i aftë për të përdhunuar një femër.

E ftuar në programin “Histori Italiane”, Raffaella foli për marrëdhënien që ka pasur me Cristianon ku sipas saj “s’mund ta bëjë këtë një djalë që të gjitha femrat i ulen në gjunjë”.

Kathryn Mayorga ka akuzuar Ronaldon se e ka përdhunuar në “Palms Hotel and Casino” në Las Vegas, në orët e para të 13 qershorit 2009, akuza të cilat janë hedhur poshtë nga CR7.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...