Kapet duke masturbuar derisa po shikonte një femër, i ndalohet përjetë palestra - Bota Sot
Kapet duke masturbuar derisa po shikonte një femër, i ndalohet përjetë palestra

Life style

Kapet duke masturbuar derisa po shikonte një femër, i ndalohet përjetë palestra

Më: 21 maj 2019 Në ora: 11:34
Foto nga video

Një i ri është kapur duke masturbuar pranë një gruaje e cila po ushtronte në një palestër në një qytet të Afrikës së Jugut.

Djali është incizuar nga dikush që gjithashtu ndodhej në palestër dhe video është shpërndarë në rrjetet sociale.

Bëhet e ditur rrjeti i palestrave ku djali është kapur duke e kryer këtë akt të pahijshëm, ia ka ndaluar përjetë frekuentimin e tyre.

Ai shihet se derisa me njërën dorë incizon vajzën me telefonin e tij ndërsa tjetrën e ka poshtë të brendshmeve duke e lëvizur.

Mediat lokale raportojnë se dega e fitnesit Virgjines Aktive i është përgjigjur incidentit duke ndërmarrë veprime të menjëhershme kundër personit për ‘sjelljen e tij të shthurur’ dhe anëtarësimi i tij thuhet se është ndërprerë.

Një zëdhënës i zinxhirit fitneseve tha se atij i ishte dhënë një ndalim i përjetshëm nga secili prej objekteve të tyre për shkak të klipit.

Ende nuk dihet nëse video është raportuar në polici.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...