Majdanoz për të humbur në peshë - Bota Sot
Majdanoz për të humbur në peshë

Life style

Majdanoz për të humbur në peshë

Më: 21 maj 2019 Në ora: 15:10
Ilustrim

Të gjithë prej nesh dëshirojmë të dime ndonjë rrugë të lehtë për të humbur në peshë.

Ndonëse nevoitet regjim në ushqim dhe ushtrime, mund të bëni diçka që të largoni disa kile të tepërta tek barku.

Çdo mëngjes pini esëll lëngun e një tufe majdanozi të përzier me lëngun e një gjysme limoni dhe mjaltë.

Këtë lëng duhet ta pini çdo mëngjes për pesë ditë dhe më pas sërish pas një pushimi dhjetëditor

Majdanozi dhe lëngu i limonit ndihmojnë për tretjen dhe oksidimin e yndyrës.

Mund t’i shtoni edhe gjethe menteje për shije.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...