Ëndrra sekrete e çdo shenje horoskopi - Bota Sot
Ëndrra sekrete e çdo shenje horoskopi

Life style

Ëndrra sekrete e çdo shenje horoskopi

Më: 21 maj 2019 Në ora: 15:56
Ilustrim

Çdo kush ka ëndrrat dhe objektivat e veta në jetë, por sipas shenjës zodiakale, këto objektiva dhe ëndrra janë gjithnjë të lidhura me dëshirat e tyre më të mëdha. Secila nga shenjat ka nga një ëndërr sekrete. Zbuloni cila është ëndrra që çdo kush mban të fshehur, sipas shenjës së horoskopit.

Dashi

Dashurojnë lirinë dhe u pëlqen të ndihen të lirë, pa u ‘ngjitur’ tek dikush apo diçka. Ndaj, ëndrra e Dashit është të kenë shtëpinë, makinën, biznesin e tyre dhe mundësisht, të mos marrin urdhër nga askush.

Demi

Ëndrra e Demit, që në fakt është edhe objektivi që ka në jetë, është të jetë në një situatë të qëndrueshme, në të cilën mund të ndihet i/e siguritë me financat dhe të ‘luajë’ ashtu si i pëlqen.

Binjakët

Edhe Binjakët pëlqejnë lirinë dhe duan të kenë miq, ndaj ëndrra e tyre është të kenë sa më shumë eksperienca që të mund t’i ndajnë me miqtë.

Gaforrja

Gaforrja kërkon stabilitetin, por njëkohësisht janë emotivë. Ëndërrojnë martesën perfekte, familjen perfekte dhe jetën e mendojnë të rrethuar nga njerëzit që duan.

Luani

Luani do të jetë në qendër të vëmendjes. Do gjithnjë të vlerësohet për cilësitë që ka, si me reflektorë, ashtu edhe me duartrokitje.

Virgjëresha

Gjithnjë do të kujdeset për jetën e saj dhe të bëjë atë që do, pa dëmtuar njeri. Virgjëresha do të ketë sukses në mënyrë të pastër dhe të ndershme, gjithnjë duke punuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...