“I sëmurë për seks”, gruaja denoncon burrin: Del nudo nëpër shtëpi - Bota Sot
“I sëmurë për seks”, gruaja denoncon burrin: Del nudo nëpër shtëpi

Life style

“I sëmurë për seks”, gruaja denoncon burrin: Del nudo nëpër shtëpi

Më: 22 maj 2019 Në ora: 08:16
Foto ilustrim

Një 27-vjeçare nga Amerika Latine, denoncoi bashkëshortin e saj, një sipërmarrës 52-vjeçar nga Rimini, sepse sipas asaj, ai ishte “i sëmurë për seks”.

Gruaja shkoi në stacionin e policisë në Rimini të Italisë, me celularin në dorë, duke treguar foto e ruajtura në aparat: ajo kishte fotografuar bashkëshortin e zhveshur në shtëpi për të pasur disa prova për të bindur agjentët.

“Ai më keqtrajton mua, më konsideron pronën e tij dhe më qorton për gjithçka, – shton ajo. – Më thotë se nuk mund të gatuaj, se jam i paaftë si nënë dhe grua, por mbi të gjitha ai dëshiron të ketë gjithmonë marrëdhënie seksuale në çdo moment. Ai më fyen, më ndjek, lakuriq, nëpër shtëpi, pa marrë parasysh praninë e vajzës sime. Shpesh e kam gjetur atë duke u masturbuar në të njëjtën dhomë para fëmijës sonë, kam frikë për sigurinë time, ai po bëhet gjithnjë e më agresiv”, dëshmoi gruaja e re, e cila nisi procedurat e divorcit.

Sipërmarrësi nga Rimini, ndërkohë është nën hetim për keqtrajtim ndaj familjes. Hetuesit tani do të duhet të kryejnë kontrolle të mëtejshme.

Sipas dëshmisë së gruas, burri bëhet i dhunshëm kur ajo refuzon të ketë marrëdhënie seksuale. “Ai nuk më lë të jetoj, është i fiksuar pas seksit, më fyen mua, më trajton keq, kthehet vazhdimisht lakuriq rreth shtëpisë, pavarësisht nëse është vajza jonë e vogël, bërtet. Unë nuk mund të vazhdoj më kështu, ai më mori për skllave dhe shërbëtoren e saj, prandaj e kam fotografuar, e kam bërë sepse e kupton se në cilin ferr unë jam e detyruar të jetoj deri sa të ndahem. Duke i dhënë më shumë forcë fjalëve të mia, nuk kam shpikur asgjë, është e gjitha e vërtetë, është e gjitha në këto foto”, – shtoi e reja nga Amerika Latine, emrin e së cilës shtypi italian nuk e ka publikuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...