Rikthehet fort këtë verë kuadrati, ja fustanet më të bukura të stinës së ngrohtë!! - Bota Sot
Rikthehet fort këtë verë kuadrati, ja fustanet më të bukura të stinës së ngrohtë!!

Life style

Rikthehet fort këtë verë kuadrati, ja fustanet më të bukura të stinës së ngrohtë!!

Më: 25 maj 2019 Në ora: 18:16
Ilustrim

Kuadrati është kthyer me forcë dhe shumë vajza po gëzohen; cdo firme dhe influencese nëpër rrjetet sociale jane duke e treguar një fustan të tillë që duket po kthehet në favoritin e verës.

Dhe nuk është e thënë të jetë simetik për tu dukur seksi dhe e sofistifkuar.

Që nga ngjyrat pastel, deri tek ato më të guximshmet ja fustanet më të bukura me kuadrate (të medha apo te vogla)  të verës:

Image

 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...