Moda e fundit për këpucët e nuseve janë sheshkat, por këto që propozon Crocs janë të tmerrshme! - Bota Sot
Moda e fundit për këpucët e nuseve janë sheshkat, por këto që propozon Crocs janë të tmerrshme!

Life style

Moda e fundit për këpucët e nuseve janë sheshkat, por këto që propozon Crocs janë të tmerrshme!

Më: 25 maj 2019 Në ora: 19:38
Ilustrim

Në fakt, nuk janë sandale elegante të sheshta, por janë gati si shapka të zbukuruara me ca temina, dhe zor se mund të imagjinohen me një fustan pompoz dasme. Sigurisht, ka dhe vajza që preferojnë rehatinë e për këtë, edhe do t`i pranonin t`i mbanin në këmbë ne ditën e tyre të madhe.

Por mendimi është i përgjithshëm është se ato çfarë propozon Crocs nuk janë një alternativë serioze.

Kompania megjithatë ka vazhduar t`I reklamojë  sandalet e saj që vijnë me çmimin 79 paundë, dhe thekson se e mira e madhe e tyre është që nuk ka përse mbahen vetëm në ditën e dasmës, por mund të gjejnë përdorim edhe më vonë!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...