Shtëpia që të bën të ndihesh si në përrallat e Disnejt - Bota Sot
Shtëpia që të bën të ndihesh si në përrallat e Disnejt

Life style

Shtëpia që të bën të ndihesh si në përrallat e Disnejt

Më: 25 maj 2019 Në ora: 21:53
Foto

Vila ka 5 dhoma, gjashtë banja, dhe ndodhet në Palm Bay të Floridas, SHBA.

Dizenjoja është frymëzuar nga vetë themeluesi i Diznejt, Uollt Diznej.

Shtëpia ka një pishinë të vogël në formën e miushit Miki përpara, si dhe një tjetër në pjesën e pasme.

Përveç këtyre, ka vaska, ujëvara, shtëpiza, gropa dhe ura që të bëjnë të ndihesh sikur je në parkun më të famshëm të argëtimit, Disnejlend.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...