Kështu barten getet: Victoria Beckham po e ngre rolin e modës në një nivel shumë më të lartë - Bota Sot
Kështu barten getet: Victoria Beckham po e ngre rolin e modës në një nivel shumë më të lartë

Life style

Kështu barten getet: Victoria Beckham po e ngre rolin e modës në një nivel shumë më të lartë

Më: 26 maj 2019 Në ora: 11:03
Victoria Beckham

Victoria Beckham është shfaqur në rrugët e Parisit me këtë pjesë rrobe e cila shumë lehtë do të mund të bëhej shenjë mbrojtëse e saj

Stili i viteve ’80 po kthehet në skenën e modës nëpërmjet dyerve të mëdha.

Për këtë fitore stili dhe doze, Victoria i ka bashkuar getet me Chanel kardigan të gjatë.

Image

Këtë pjesë rrobe e ka plotësuar, ndryshe veshje sportive, me shirita llastikë rrobash të cilat i ka kaluar nën taka të bardha.

Çanta të cilën e nënshkruan vetë disenjatorja gjithashtu ishte detaj efektiv mode.

Duke pasur parasysh që Vicky është e njohur për pantallona me këmbë të gjera, dashuria e saj e sapozbuluar ndaj geteve sugjeron lëvizje drejt nxjerrjes në pah të siluetës shtat-hedhur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...