Çmenden studentët norvegjezë: Seks dhe orgji në rrugë për mbarimin e shkollës - Bota Sot
Çmenden studentët norvegjezë: Seks dhe orgji në rrugë për mbarimin e shkollës

Life style

Çmenden studentët norvegjezë: Seks dhe orgji në rrugë për mbarimin e shkollës

Më: 26 maj 2019 Në ora: 14:54
Seks dhe orgji në rrugë për mbarimin e shkollës

Adoleshentët në Norvegji, përfundimin e vitit shkollor e shoqërojnë me 3 javë shthurje totale.

Mediat e huaja shkruajnë se një gjë e tillë tashmë është bërë si traditë. Disa nga gjërat e çmendura që bëjnë janë festat ku të gjithë duhet të pinë dhe marrëdhënie seksuale në publik. 

Që të futen në jetën e të rriturve, studentët duhet që të plotësojnë sfida nga më të ndryshmet brenda këtyre tre javëve.

Gjithashtu thuhet se festimet e çmendura e të shfrenuara nisin nga mesi i muajit prill, që i bie semestri i fundit në shkollë. Por planifikimet se çfarë do të bëjnë nisin muaj përpara.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...