Pranë femrës në këtë shenjë, tjerat i kanë gjasat e pakëta - Bota Sot
Pranë femrës në këtë shenjë, tjerat i kanë gjasat e pakëta

Life style

Pranë femrës në këtë shenjë, tjerat i kanë gjasat e pakëta

Më: 27 maj 2019 Në ora: 00:53
Foto ilustrim

Kur paraqitet ajo, të gjithë meshkujt mbesin pa frymë, ndalet ora, disa edhe ngrijnë. Damat tjera shohin se nuk kanë shumë gjasa, të gjitha i ka lënë në hije.

Hapëron fuqishëm, me maturi, hundën e ka në re.

Mjafton një shikim, dy-tri fjalë dhe mashkulli është nën pushtetin e saj.

I magjepsur e i entuziazmuar.

E ajo – nuk di për ndjenja të flashkëta – te ajo gjithçka është ekstreme, edhe dashuria, edhe pasioni…

Kjo damë është Dashi.

Është me fat ai që e ka…

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...