Meshkujt në Horoskop që thonë “të dua” me vepra dhe jo fjalë - Bota Sot
Meshkujt në Horoskop që thonë “të dua” me vepra dhe jo fjalë

Life style

Meshkujt në Horoskop që thonë “të dua” me vepra dhe jo fjalë

Më: 4 qershor 2019 Në ora: 23:20
Ilustrim

Astrologët kanë përcaktuar se meshkujt që i parkasin shenjave të Horoskopit që vijojnë si më poshtë, janë meshkujt më besnikë në dashuri.

Pra, janë shenjat e Horoskopit që thonë “të dua” me vepra dhe jo fjalë.

Dashi

Dashi është i drejtuar në çdo gjë që ai bën, madje edhe në dashuri. Ata i afrohen gjithçkaje me logjikë.

Nëse ata ju thonë hapur se ata ju duan, kjo është me të vërtetë e tillë.

Bricjapi

Nëse kërkoni dashuri, këtu është shoku më i mirë.

Ata preferojnë dikë që e di se si t’i impresionojë me inteligjencë, sepse Bricjapi është logjik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat