Deshi t’i tregonte të gjithëve unazën e fejesës me diamant, vëmendjen e morën thonjtë - Bota Sot
Deshi t’i tregonte të gjithëve unazën e fejesës me diamant, vëmendjen e morën thonjtë

Life style

Deshi t’i tregonte të gjithëve unazën e fejesës me diamant, vëmendjen e morën thonjtë

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 10:58
Thonjë

Një vajzë e cila pritet të bëhet nuse kishte dashur t’ju tregoj miqve unazën e fejesës duke publikuar fotografi të saj, megjithatë fokus të veçantë fituan thonjtë që ishin në gjendje të mjerueshme, duke mos përmendur që bëhej fjalë për dy palë thonj – natyral dhe ata artificial.

Në fotografitë e publikuara më poshtë, vajza që ka dashur të mbetet anonime nga SHBA-të, kishte shpërndarë fotografitë në rrjetet sociale ku shihej dora e saj e majtë ku në gisht kishte unazën e fejesës.

Megjithatë ishin thonjtë artificial të vendosur në një formë të pazakontë, që kishin ngjallur reagime e komente të shumta në Facebook. Shumicës së komentuesve nuk u kishte bërë fare përshtypja unaza me gurë diamanti, por thonjtë.

Sidoqoftë, talljet në llogari të saj në veçanti në llogari të thonjve nuk i bëri fare përshtypje autores së fotografive, e cila ishte shumë e lumtur që është fejuar dhe në gisht po mbante unazën që ia kishte dhuruar partneri. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...