Ekspertja e seksit tregon “recetën” se si të zgjasin meshkujt tetë herë më shumë në shtrat - Bota Sot
Ekspertja e seksit tregon “recetën” se si të zgjasin meshkujt tetë herë më shumë në shtrat

Life style

Ekspertja e seksit tregon “recetën” se si të zgjasin meshkujt tetë herë më shumë në shtrat

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 06:59
Ilustrim

Ekspertja e seksit, Nadia Bokody, po ndan një teknikë, e cila do t’i bëjë meshkujt të zgjasin tetë herë më gjatë në shtrat.

Por, para se të arrihet tek kjo teknikë, Bokodini sugjeron që burrat që nuk janë në gjendje të zgjasin më shumë se dy minuta para se të arrijnë kulmin, të kërkojnë trajtim tek profesionistët.

Ekspertja pastaj shkon në hollësi të mëtejshme në lidhje me metodën e dytë për luftimin e ejakulimit të hershme.

E njohur si teknikë stop-start, është praktika e ndalimit nga arritja e orgazmës kur buzë saj.

Në video, Bokody vazhdon të promovojë një pajisje prej 299 dollarë, të cilën ajo pretendon se do të ndihmojë burrat që ejakulojnë para kohe, për të praktikuar këtë teknikë.

Ajo këmbëngul se pajisja, e quajtur Prolong, ndihmoi burrat që kishin zgjatur më parë vetëm 48 sekonda në shtrat, në tetë herë më gjatë.

Guru i seksit shpjegon se përdoruesi duhet ta aplikojë lubrifikimin në pajisje dhe pastaj ta mbajë atë në majë të penisit.

Pastaj procesi duhet përsëritur, por jo më shpesh se 3 herë në javë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat