Frutat dhe perimet që duken “të gjalla” - Bota Sot
Frutat dhe perimet që duken “të gjalla”

Life style

Frutat dhe perimet që duken “të gjalla”

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 07:54
Ilustrim

Natyra është e pasur me shpikje dhe shpesh na bën surpriza duke prodhuar fruta të çuditshme ose perime që duken si diçka krejt tjetër – si ndonjë kafshë, pjesë trupi ose madje edhe si fytyra njerëzore që shprehin emocione.

Ne bëmë një përmbledhje të dhuratave më të veçanta nga natyra që duken sikur janë ngjallur.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...