Publikon fotomontazh me vajzën e vdekur, më pas bëhet zbulimi shokues nga policia - Bota Sot
Publikon fotomontazh me vajzën e vdekur, më pas bëhet zbulimi shokues nga policia

Life style

Publikon fotomontazh me vajzën e vdekur, më pas bëhet zbulimi shokues nga policia

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 09:56
Foto

Realizoi një album fotografik me imazhet e vajzës së vdekur.

Në të vërtetë, Jeanie Ditty, një nënë 23-vjeçare nga Pennsylvania, SHBA, e cila kishte sjellë në jetë vogëlushen Macy Grace, fshihte një sekret të tmerrshëm.

Sipas Huffington Post Canada, gruaja u deklarua fajtore për vdekjen e vajzës së saj dyvjeçare.

Fillimisht gruaja kishte thënë se vajza kishte vdekur pasi ishte mbytur me një copë banane.

Në muajin dhjetor ajo i dha lamtumirën e fundit të bijës, duke u shprehur e hidhëruar ashtu si çdo nënë në një moment të tillë.

Pas një sërë fotografish të përpunuara ku shihej me vajzën e vdekur, hetuesit zbuluan se ajo dhe partneri i saj Zachary Keefer, 32 vjeç, ishin përgjegjës për vdekjen e vogëlushes.

Fajësia e tyre u provua nga analizat në trupin e Macy, ku kishte shenja dëmtimesh. Jeanie përmes publikimit të fotografive të montuara, synonte të fshihte vrasjen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...