Mjekja tregon dhomën ku duhet të bëni seks, nuk është dhoma e gjumit - Bota Sot
Mjekja tregon dhomën ku duhet të bëni seks, nuk është dhoma e gjumit

Life style

Mjekja tregon dhomën ku duhet të bëni seks, nuk është dhoma e gjumit

Më: 26 qershor 2019 Në ora: 20:44
Ilustrim

Një mjeke ka zbuluar ekskluzivisht se cila dhomë e shtëpisë është më e mira për të bërë seks.

Dhoma më e mirë për të bërë seks nuk është dhoma e gjumit, por kuzhina, thotë Dr Shahzadi Harper, një eksperte në menopauzën dhe ndryshimet hormonale që ndikojnë në epsh, transmeton lajmi.net.

Mjekja ka zbuluar ekskluzivisht pse kjo dhomë është çuditërisht më e mira për aktin intim.

Ndërsa dhoma e gjumit është vendi dukshëm më i ‘nxehtë’, kuzhinë ofron mundësi për të përdorur lëvizjet që iu djegin më shumë kalori.

Kuzhina është dhoma më e mirë për të bërë marrëdhënie seksuale, një tavolinë kuzhine ose një tavolinë është gjithmonë vendi më i përshtatshëm”, deklaroi Dr. Harper për Daily Star. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat