Kur jane femrat te gatshme per dashuri? - Bota Sot
Kur jane femrat te gatshme per dashuri?

Life style

Kur jane femrat te gatshme per dashuri?

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 21:35
Ilustrim

Studimi i fundit ka zbuluar se në cilën ditë dhe cilën orë femrat janë më të disponuara për marredhenie intime.

Të shtunën në mbrëmje(çdo të shtune) rreth orës 23 është koha kur femrat ndjejnë nevojë për mardhënie, ka treguar hulumtimi i Woman’s Health.

Nëse gjykohet sipas përgjigeve të Britanikeve, del se dhoma e gjumit nuk është vendi më i dashur për intimitet. 40% e tyre, me plot bindje do të kishin kryer marëdhënie edhe jasht shëpisë, në punë apo në plazh.

Në ishull më të kënaqura janë raportuar gratë nga jugperëndimi, veriperëndimi dhe Skocia, ndërsa më pak të kënaqura nga jeta intime janë prezantuar Irlandezet.

Një e treta e grave nga Londra dhe Uellsi, megjithatë kanë deklaruar se kryejnë mardhënie intime më shumë se tri herë në javë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...