As SWAT-i nuk i përballon dot adoleshentet amerikane - Bota Sot
As SWAT-i nuk i përballon dot adoleshentet amerikane

Life style

As SWAT-i nuk i përballon dot adoleshentet amerikane

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 19:36
Spring break

Vajza me dhe pa bikini që përkulen duke çmendur djemtë e mbledhur grupe-grupe, një re tym hashashi mbi rërë dhe alkooli lumë.

Ky është ai që adoleshentët amerikanë quajnë “spring break”. Gjatë muajit mars, ishulli i qetë teksan South Padre “pushtohet” nga 100 000 studentë që dynden në plazhet dhe baret e tij. Rezultati? Baret dhe klubet bëjnë xhiro 2.8 milionë dollarë vetëm me koktejle, ndërsa hotelet grumbullojnë 1.44 milionë dollarë.

Fotot ekskluzive të Daily Mail tregojnë çmenduritë që bëjnë adoleshentët dhe për të cilat arrestohen pothuajse përditë. Aq të çmendura bëhen këto festa, aq sa autoritetet kanë trefishuar forcat policore në ishull.

Por, edhe SWAT-i e ka të vështirë të frenojë festimet.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...