Shenjat e horoskopit që e kanë “tmerr” të bien në dashuri - Bota Sot
Shenjat e horoskopit që e kanë “tmerr” të bien në dashuri

Life style

Shenjat e horoskopit që e kanë “tmerr” të bien në dashuri

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 23:07
Foto ilustrim

Astrologët thonë se shenjat që vijojnë si më poshtë kanë frikë të bien në dashuri.

Peshqit

Shenjë që e pëlqen dramën dhe shpesh kërkon ti provojë të tjerëve që jeta është…thjesht një dramë. Kanë frikë të dashurohen pasi mendojnë se në fund do përfundojnë të lënduar.

Luani

E shmang lidhjen pasi nuk e pëlqen refuzimin. Kjo është arsyeja përse nuk filloni një lidhje të re.

Shigjetari

Është shumë i hapur me personat që e rrethojnë dhe kjo e bën që të lëndohet dhe të pendohet. Për këtë arsye përpiqet të mbrojë veten, ndonëse nuk e ka në natyrë që të mendojë shumë.

Demi

Është shenjë që ka shumë e ndjeshme dhe e vërteta është se kur ke shumë emocione, lëndohesh më shpejt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat