Takimi i parë i dashurisë le të jetë edhe në një panair - Bota Sot
Takimi i parë i dashurisë le të jetë edhe në një panair

Life style

Takimi i parë i dashurisë le të jetë edhe në një panair

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 00:13
Foto ilustrim

Takimi i parë i dashurisë është mirë të jetë në një panair apo edhe në një festival lokal.

Atë ditë ju mundeni të ecni dhe të shëtiteni me  biçikleta me ushqim në duar, dhe dëgjoni këngëtarët duke performuar.

Derisa nuk jeni ulur përball njëri-tjetrit në një tavolinë me ambient të errët, ju do të jeni duke u njohur më shumë dhe më mirë teksa ecni rrugëve interesante.

Sipas Liveabout, kur zgjidhni vende interesante për takimin e parë të dashurisë do të keni rezultate shumë më të mira.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...