Çfarë ushqimesh duhet të konsumoni për të pasur bark të sheshtë? - Bota Sot
Çfarë ushqimesh duhet të konsumoni për të pasur bark të sheshtë?

Life style

Çfarë ushqimesh duhet të konsumoni për të pasur bark të sheshtë?

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 06:14
Ilustrim

Stina e verës është koha kur të gjithë përpiqemi të dukemi sa më mirë dhe një nga pikat e forta të të dukurit bukur është barku i sheshtë. Nëse doni që të jeni në formë të mirë sigurisht që duhet të keni kujdes me ushqimin dhe të hani shëndetshëm duke ndërthurur edhe ushtrimet me vaktet.

Për të pasur një stomak të sheshtë, duhet të keni parasysh se konsumi i disa ushqimeve është shumë i vlefshëm dhe listën e plotë të tyre e gjeni më poshtë:

Të bardhën e vezës

Kofshat dhe gjoksi i pulës

Peshku

Frutat e thata 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...