Cilat shenjë e Horoskopit tradhton më së shumti? - Bota Sot
Cilat shenjë e Horoskopit tradhton më së shumti?

Life style

Cilat shenjë e Horoskopit tradhton më së shumti?

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 12:54
Ilustrim

A mund të zbulojë shenja e Horoskopit ndonjë gjë për karakterin tuaj?

Shumica e njerëzve besojnë se periudha e vitit në të cilën kanë lindur ua ka formësuar personalitetin, transmeton Telegrafi.

P.sh., në përgjithësi personat që i përkasin shenjës së Virgjëreshës njihen se janë më të organizuar, ndërkaq Binjakët janë më të zjarrtë.

Por, studimet e reja thonë se shenja e Horoskopit mund të tregojë edhe atë se a prireni të tradhtoni apo jo.

Astrologët thonë se shenjat e caktuara të horoskopit tradhtojnë më shumë se tjerat.

Në bazë të anketimeve që i kanë bërë ekspertët, ata kanë përpiluar një listë me shenjat e Horoskopit dhe përqindjen se sa prej tyre kanë tradhtuar:

1: Luani – 36%

2: Dashi – 34%

3: Binjakët – 31%

4: Shigjetari – 23%

5: Demi – 17%

6: Gaforrja – 13% ,

7: Peshqit – 12%

8: Bricjapi – 11%

9: Ujori – 10%

10: Akrepi – 9%

11: Peshorja – 7%

12: Virgjëresha – 6%. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...