Këpucët më trendi të vitit 2019 - Bota Sot
Këpucët më trendi të vitit 2019

Life style

Këpucët më trendi të vitit 2019

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 16:31
Ilustrim

Edhe pse jemi në mesin e verës, trendet e reja të vjeshtës do vinë shumë shpejtë.

“Marie Claire”, ka bërë një analizë të të gjitha këpucëve dhe stileve të vtitit 2019, dhe ka përmbledhur ato të cilat kanë qenë dhe janë më trendi në këtë vit.

“Barely-There Sandals”

Image

“Cozy Shearling”

Image

“Feathers”

Image

“Teva-Inspired Sandals”

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...