25 kombinime të bukura për këtë verë - Bota Sot
25 kombinime të bukura për këtë verë

Life style

25 kombinime të bukura për këtë verë

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 18:22
Ilustrim

Në këto ditë të nxehta vere padyshim që veshja luan një rol rëndësishëm tek çdo femër , duke u munduar gjithmonë të vëmënë pah stilin tonë.

Aksesori më i mirë i çdo femre janë padyshim rrobat, por gjithmonë duhet të dimë se si të bëjmë kombinimin e duhur, mes ngjyrash dhe përshtatjen e tyre.

Blogeria e njohur Lydia Rose nga Britania e Madhe na tregon disa mënyra se si mund të bëjmë kombinime të thjeshta dhe të  bukura.

Një palë gjinse të shkurtra me një bluz ngjyrë të kuqe , një palë sandale dhe një qantë  të zezë do të ishin  perfekte për një ditë me diell.

Për kombinime të tjera ndiqeni videon e mëposhtme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...