Nëna e re nxit debat, e pranon se lan jastëkët 1 herë në 10 vite - Bota Sot
Nëna e re nxit debat, e pranon se lan jastëkët 1 herë në 10 vite

Life style

Nëna e re nxit debat, e pranon se lan jastëkët 1 herë në 10 vite

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 17:16
Ilustrim

Një grua e re ka nxitur një debattë nxehtë në internet pasi ka pranuar se nuk i ka larë jastëkëte saj që kur i ka blerë ato.

Po ju, sa shpesh lani jastëkëttuaj?

Kjo është pyetja që një nënë dhe një grua me të vërtetë dëshiron të dijë përgjigjen.

Në një postim shumë të sinqertë në një forum prindëror , gruaja e paidentifikuar e pranoi se ajo kishte blerë disa nga jastëkët e saj para 10 vitesh dhe se që atëherë nuk i kishte larë kurrë ato.

Partneri i saj ka mbetur "i tronditur" nga zbulimi dhe tani ajo planifikon të blejë jastëkë të rinj për të ndrequr situatën.

E gjetur në një situatë të vështirë edhe me partnerin e saj për shkak të gjestit të cilin e publikoi në forum ajo ka rrëfyer se prej atëherë ka blerë jastëkë të rinj dhe se shpreson të gjejë dikë të ngjashëm me veten për t’u ndierë pak më e ngushëlluar me veten e saj.

Ndaj edhe bëri një pyetje të tillë në forumin prindëror:

Sa shpesh i lani jastëkët tua?

Përgjigja më komfortuese ishte ajo e një gruaje e cila pranoi se në shtëpinë e saj të gjithë jastëkët i bënin në këmbë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat