Shenjat e horoskopit që e kanë më të vështirë të pranojnë ndarjen - Bota Sot
Shenjat e horoskopit që e kanë më të vështirë të pranojnë ndarjen

Life style

Shenjat e horoskopit që e kanë më të vështirë të pranojnë ndarjen

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 07:40
Ilustrim

Është gjithmonë e vështirë të pranosh fundin e një historie dashurie. Për shumë njerëz, rikuperimi nga një dashuri e dështuar mund të jetë një nga gjërat më të vështira në botë. Por për këto 5 shenja të zodiakut, ndarja bëhet më e dhimbshme.

1-Peshqit

Të lindurit në shenjën e Peshqve janë më të ndjeshmit në horoskop. Ata kanë shumë zemër të mirë dhe pas çdo ndarje bëhen keq. Mendojnë se ka ardhur fundi i jetës dhe e kanë të vështirë të ngrihen.

2-Gaforrja

Gaforret janë shumë të dashur. Ata gjithmonë dëshirojnë të kujdesen për njerëzit që kanë pranë dhe kur janë në një marrëdhënie përkushtohen dyfish. Ata dashurohen kokë e këmbë, prandaj e kanë të vështirë të pranojnë ndarjen.

3-Virgjëresha

Të lindurit në shenjën e Virgjëreshës janë mësuar vetëm të triumfojnë, prandaj dështimi është shumë i dhimbshëm.

4-Demi

Demët e kuptojnë rëndësinë e njeriut që kanë në krah vetëm pas ndarjes. Derisa janë në një marrëdhënie ata i përbuzin partnerët, por kur kuptojnë çfarë kanë humbur bien moralisht.

5-Peshorja

Peshoret e kanë të vështirë të pranojnë se nuk e bënë lidhjen të funksionojë. Ata pas çdo ndarje mendojnë se partneri që humbën ishte i duhuri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...