Ky model i xhinseve ngre vithet: I rrinë mirë absolutisht çdo femre dhe çdo trupi! - Bota Sot
Ky model i xhinseve ngre vithet: I rrinë mirë absolutisht çdo femre dhe çdo trupi!

Life style

Ky model i xhinseve ngre vithet: I rrinë mirë absolutisht çdo femre dhe çdo trupi!

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 08:14
Fjala është për xhinset të cilat ngrenë vithet dhe u janë në dispozicion damave në të gjithë numrave të konfeksionit

Xhinset e ngushta përfundimisht janë shenjë mbrojtëse e Sofia Vergaras!

Bukuroshja kolumbiane nuk heq dorë nga ku model madje as në ditët e nxehta verore, posaçërisht që kur edhe vetë e ka krijuar linjën e këtyre pjesëve të veshjeve në bashkëpunim me zinxhirin amerikan të shitoreve “Walmart”.

Fjala është për xhinset të cilat ngrenë vithet dhe u janë në dispozicion damave në të gjithë numrave të konfeksionit, sepse çdo femre u rrinë shkëlqyeshëm!

Image

Xhinset të cilat nuk dalin nga moda Sofia i ka bashkuar me fanellë me lule pa bretela, ndërkaq gjithë modelin e ka përfunduar me këpucët e preferuara verore – sandale me gishta jashtë me taka të larta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...