Është përherë problem. Mësoni si të hiqni erën e duhanit nga rrobat - Bota Sot
Është përherë problem. Mësoni si të hiqni erën e duhanit nga rrobat

Life style

Është përherë problem. Mësoni si të hiqni erën e duhanit nga rrobat

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 23:47
Ilustrim

Era e duhanit në rroba është problem dhe mjaft bezdisëse.

Ndoshta nuk keni munbdesi për të ndërruar rrobat e një nate më parë, por as aromën e keqe të duhanit nuk e duroni dot.

Duke ndjekur këto metoda do shpëtoni nga era e rëndë.

Lereni gjatë natës jashtë bluzën apo pantallonat, dhe në mëngjes nuk do e kenë më erën e duhanit.

Përdorni sodë buke.

Uthulla para larjes është ideale për t’i thënë “lamtumirë” erës së duhanit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...