Kjo është shenja e horoskopit që prodhoi më shumë miliarderë - Bota Sot
Kjo është shenja e horoskopit që prodhoi më shumë miliarderë

Life style

Kjo është shenja e horoskopit që prodhoi më shumë miliarderë

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 06:02
Ilustrim

Shumë thonë se yjet mund të parashikojnë gjithçka. Dhe tani, të dhënat e reja sugjerojnë se sipas shenjave të horoskopit mund të parashikojmë shansin tonë për t’u bërë një miliarder.

Nëse je Peshorja, konsideroje veten me fat. Një studim ka zbuluar se nga 250 miliarderët në listën e publikuar së fundi nga Forbes, më të shumtit i përkasin shenjës së Peshores, 27 prej tyre.

Në vendin e dytë, vijnë peshqit me 22 miliarderë, të ndjekur nga Gaforrja, Demi, Luani, të gjitha të me nga 20.

Bricjapi dhe Shigjetari janë të fundit, me vetëm 8 miliarderë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...