Para nisjes në restorant e çon nusën në autolarje - Bota Sot
Para nisjes në restorant e çon nusën në autolarje

Life style

Para nisjes në restorant e çon nusën në autolarje

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 18:01
Pamje nga video

Jemi në sezonën e dasmave dhe tashmë është bërë traditë që pak para nisjes së dasmës nusja dhe dhëndri të fotografohen në natyrë apo ndonjë vend tjetër.

Një nuse eshtë detyruar ta lajë fustanin e nusërisë në autolarje për shkak se i është ndotur.

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale ka marrë shumë reagime, ku shihet nusja në autolarje.

Në mbishkrimin e saj shkruan “3 euro vetëm jashtë”, aq sa kushtin edhe larja e një veture.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...