Vajzat me mikrobikini dhe meshkujt me alkool/ “Tërbohet” rinia shqiptare në jug të Shqipërisë - Bota Sot
Vajzat me mikrobikini dhe meshkujt me alkool/ “Tërbohet” rinia shqiptare në jug të Shqipërisë

Life style

Vajzat me mikrobikini dhe meshkujt me alkool/ “Tërbohet” rinia shqiptare në jug të Shqipërisë

Më: 1 gusht 2019 Në ora: 23:38
“Tërbohet” rinia shqiptare në jug të Shqipërisë

Shqipëria është përfshirë nga temperatura të larta si rezultat i një vale të nxehti afrikan.

Kjo ka bërë që të rinjtë gjithnjë e më tepër të shkojnë drejt plazheve apo pishinave.

Por si argëtohet rinia në plazhet shqiptare dhe jo vetëm, do e shihni vetë. Fotot e mëposhtme tregojnë situatën aktuale nëpër plazhet e vendit, ku lokalet organizojmë vazhdimisht evente argëtuese për të rinjtë.

Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...