Ju zbulojmë disa truke për të gjitha vajzat që ‘vuajnë’ me flokun e hollë - Bota Sot
Ju zbulojmë disa truke për të gjitha vajzat që ‘vuajnë’ me flokun e hollë

Life style

Ju zbulojmë disa truke për të gjitha vajzat që ‘vuajnë’ me flokun e hollë

Më: 2 gusht 2019 Në ora: 07:14
Ilustrim

Të stilosh flokët nuk është një punë e lehtë sidomos kur janë të hollë dhe të dobët ose duken pa jetë shumicën e kohës. Megjithatë ka mënyra të ndryshme për t’i sjellë në vijë edhe flokët që nuk janë në gjendjen më të mirë të mundshme. Për të gjitha ju që keni këtë problem ka disa këshilla që do ju vlenin shumë dhe po jua listojmë më poshtë.

Ndryshoni shampo dhe zgjidhni ato që kanë si qëllim volumizimin e flokut

Thajini flokët me tharëse gjithmonë nga poshtë lart

Përdorni bikutina nëse doni t’i bëni kaçurrela

Përdorni herë pas here dhe shampo që ta than flokun, pasi ajo i rikthen në formë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...