A keni menduar ndonjëherë se leximi, meditimi… ju bëjnë të lumtur? - Bota Sot
A keni menduar ndonjëherë se leximi, meditimi… ju bëjnë të lumtur?

Life style

A keni menduar ndonjëherë se leximi, meditimi… ju bëjnë të lumtur?

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 07:42
Ilustrim

umturinë tuaj e përcaktoni ju vetë, ajo nuk varet nga askush. Prandaj, mësohuni që ta lumturoni veten çdo ditë.

Janë gjëra ndoshta të vogla për botën, por shumë të vlefshme për ju.

Lexoni

Meditoni

Ushtroni

Caktoni prioritetet

Falënderohuni për gjërat që i keni

…dhe kur i bëni gjithë këto gjëra – a nuk jeni të LUMTUR?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...