10 gjërat ku meshkujt janë më të mirë se femrat - Bota Sot
10 gjërat ku meshkujt janë më të mirë se femrat

Life style

10 gjërat ku meshkujt janë më të mirë se femrat

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 21:14
Foto ilustrim

Është interesante të zbulohen fakte rreth debatit i cili nuk përfundon kurrë – femrat apo meshkujt, kush i bën më mirë gjërat!

Derisa në disa gjëra femrat janë më të mira, as meshkujve nuk iu mungojnë të mirat, kjo është lista e gjërave që meshkujt i bëjnë më mirë se femrat.

10. Burrat e kuptojnë më mirë se seksi dhe dashuria janë të ndryshme

9. Janë më të fuqishëm

8. Njohin më shumë nga mjetet dhe teknika

7. Kanë zgjidhje të orientuara

6. Kanë marrëdhënie më pak të komplikuara

5. Ankesat në gjininë e kundërt janë vizuele

4. Kanë njohuri më shumë në elektronikë dhe programim

3. Shpenzojnë më pak kohë duke u kujdesur për veten kur dalin

2. Kujdesi për fëmijët është më i lehtë për ta

1. Janë më të qëndrueshëm në mendimet e tyre

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...