Në trend janë kapelat - Bota Sot
Në trend janë kapelat

Life style

Në trend janë kapelat

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 07:24
Foto ilustrim

Pos që mbrojnë nga dielli, këta aksesorë i japin shije të veçantë stilit tuaj, duke e bërë më mashkullor

Detaj i pashmangshëm i cili do ta plotësojë imazhin tuaj këtë verë është kapela, apo versioni i saj i stilizuar – kapuçi me kind të lëshuar, pikërisht ashtu çfarë keni bartur në fëmijëri.

Pos që mbrojnë nga dielli, këta aksesorë i japin shije të veçantë stilit tuaj, duke e bërë më mashkullor.

Femrat nuk mund e të mos vërejnë kalimthi pjesëtarët e gjinisë mashkullore me kapele në kokë, të cilët përnjëherë asociojnë në kauboj nga filmat western.

Kur tashmë në atë mënyrë tërhiqni vërejtjen e të tjerëve, përpiquni që të tregoheni në dritën më të mirë, përkatësisht gjeni modelin dhe ngjyrën e cila ju rri më së miri.

Te kapelat hit i pashmangshëm është kombinimi teget-bardhë, ndërkaq stilistët këtë verë tërheqin vërejtjen edhe në ato ngjyra rëre, si edhe në të gjitha nuancat midis së gështenjtës dhe ullirit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...