Khloe Kardashian është dobësuar shumë shpejt pas lindjes, ky është treningu i saj - Bota Sot
Khloe Kardashian është dobësuar shumë shpejt pas lindjes, ky është treningu i saj

Life style

Khloe Kardashian është dobësuar shumë shpejt pas lindjes, ky është treningu i saj

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 22:49
Khloe Kardashian

Ylli televiziv Khloe Kardashian është e njohur për transformimet e pabesueshme të trupit të saj

Khloe një kohë të gjatë është përballur me kilogramët, dhe pastaj me shpejtësi të pabesueshme ka humbur peshë.

Disa muaj pasi ka ngelur shtatzënë dhe pas lindjes së vajzës së parë ka kthyer peshën trupore të vajzërisë falë regjimit të fitnesit të cilin e ka treguar në rrjetet shoqërore.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Man, I am so sore! I love this feeling though. Means I did a little somethin 💪🏽

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Khloe pranë vetes ka trajnerin privat, ndërsa ushtrimet të gjithëve u janë të njohura, nga pozitat galiç, rezistenca, ushtrimet për vithe etj.

Videoja tregon treningun e saj të shpejtuar dhe mbase edhe ju do të inspiroheni për të ushtruar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...