Njihuni me fustanin që ka pushtuar “Instagramin” - Bota Sot
Njihuni me fustanin që ka pushtuar “Instagramin”

Life style

Njihuni me fustanin që ka pushtuar “Instagramin”

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 16:45
Ilustrim

Rrjetet sociale së fundmi kanë mundësuar që pa humbur kohë për t’i vizituar dyqanet, të shihni koleksionet më të fundit të rrobave, çantave e kapelave.

Ashtu sikurse koleksionet e fundit, në rrjetet sociale rastisni të shihni edhe se cilat janë rrobat më në modë për momentin.

Së fundmi në këto rrjete është bërë “in” një fustan i zi me rripa që përshtatet për çdo event, ku do që të shkoni. Mjaftoni të vendosni aksesorët e duhur dhe ai do të jetë fustani i duhur për mbrëmjen e asaj nate.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...