Arsyet që e bëjnë një grua të ndahet nga partneri i saj edhe nëse e dashuron

Life style

Arsyet që e bëjnë një grua të ndahet nga partneri i saj edhe nëse e dashuron

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 17:08
Foto ilustrim

Një grua mund t’i japë fund një lidhjeje edhe pse mund të jetë shumë e dashuruar! Çdo gjë ka një kufi dhe nëse një partner i kalon ato, ajo është e aftë që t’i japë fund marrëdhënies edhe nëse në krah ka burrin që ka ëndërruar gjithmonë. Motivet? Ja çfarë nuk duron dot një grua tek partneri i saj…!

Anulon takimet për të dalë me shokët

I fsheh gjëra

Ai nuk është aty sa herë që ajo ka nevojë

E trajton sikur të ishte nëna e tij

Injoron mendimet e saj

Vendos karrierën gjithmonë para saj

I krahason ju me gratë e tjera.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat