6 lloje surprizash që gratë i duan, por kurrë nuk i kërkojnë - Bota Sot
6 lloje surprizash që gratë i duan, por kurrë nuk i kërkojnë

Life style

6 lloje surprizash që gratë i duan, por kurrë nuk i kërkojnë

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 20:24
Ilustrim

Për një grua, një surprizë ka një vlerë të madhe sentimentale dhe personale, është një moment gëzimi që ushqen kohë pas kohe shkëndijën në marrëdhënien në çift e që nuk duhet të dalë kurrë jashtë. Pastaj ka disa surpriza që gratë i duan dhe shpresojnë t'i marrin, por që kurrë nuk do i  kërkonin me zë të lartë.

1

Mëngjesi në shtrat
Është një gjë e thjeshtë dhe shumë e parëndësishme, por gratë pëlqejnë të zgjohen nga burri i cili u sjell atyre mëngjesin në shtrat me kafe dhe ëmbëlsirën e preferuar.

2

Darka e gatuar nga partneri
Për një grua, kthimi nga një ditë e lodhshme pune dhe gjetja e një darke të gatshme të shërbyer nga partneri i saj është me të vërtetë një surprizë e madhe që mund t'ju bëjë të buzëqeshni.

3

Një letër ose një shënim dashurie
Një gjest i thjeshtë, gati banal! Lënia e një mendimi dashurie në një copë letër ose në dërrasën e zezë të shënimeve që keni në shtëpi, mund ta bëjë një grua të lumtur.

4

Të bërit shopping bashkë 
Ne e dimë se blerjet janë terreni i grave. Një nga surprizat më të bukura që mund t’i bëni partneres tuaj është që t’i ofroni asaj një pasdite blerjesh bashkë pa e paralajmëruar.

5

Një buqetë me lule
Për t’i dhënë një buzëqeshje të papritur një gruaje, shumë pak është e mjaftueshme. Si të vini shpejt në shtëpi ose të dërgoni një tufë me lule ose një bimë në zyrë. Një surprizë e vogël që ngroh zemrën dhe e bën të qartë se jeni në qendër të mendimeve të tij.

6

Udhëtim surprizë 
Nuk ka asgjë më të bukur se një largim romantik, madje edhe më mirë nëse partneri organizon gjithçka pa dijeninë e gruas për ta befasuar atë gjatë një periudhe veçanërisht të ngarkuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat