I propozoi për martesë me një unazë të vogël, gruaja dëshiron të ndahet nga i dashuri - Bota Sot
I propozoi për martesë me një unazë të vogël, gruaja dëshiron të ndahet nga i dashuri

Life style

I propozoi për martesë me një unazë të vogël, gruaja dëshiron të ndahet nga i dashuri

Më: 28 gusht 2019 Në ora: 18:04
Unaza

Një grua ka vendosur që të ndahet nga partneri i saj, pasi ai i ka propozuar për martesë me një unazë shumë të vogël.

Gruaja, emri i të cilës nuk bëhet i ditur, publikoi në “Reddit” një fotografi ku tregonte unazën dhe pyeste përdoruesit nëse do të duket “materialiste” që nuk e pëlqen atë.

“Ne jemi bashkë prej 8 vitesh dhe kemi pothuajse 3 vjet që flasim për martesë. Kjo është unaza që thotë se ka kursyer për të ma blerë. A do dukem materialiste nëse i tregoj atij idioti se nuk e dua këtë unazë të vogël?”, shkruan ajo në postimin e saj, ku duket unza e hollë me një gur të vogël në qendër.

Postimi i saj u bë menjëherë viral, duke marrë më shumë se 200 komente. Teksa kishte shumë nga ata që e kundërshtonin për vendimin e saj, shumica e femrave i thanë se nuk po tregohej materialiste sepse propozimi me një unazë të tillë konsiderohet fyes.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...