E pazakontë: Turistja zhvishet dhe po shijon rrezet e diellit në aeroportin e Shkupit - Bota Sot
E pazakontë: Turistja zhvishet dhe po shijon rrezet e diellit në aeroportin e Shkupit

Life style

E pazakontë: Turistja zhvishet dhe po shijon rrezet e diellit në aeroportin e Shkupit

Më: 28 gusht 2019 Në ora: 20:39
Ilustrim

Tashmë në sezonin veror dihet që numri i turistëve është më i madh.

Nuk janë raste të rralla kur udhëtarët detyrohen të presin më orë të tëra nëpër aeroporte për arsye të ndryshme.

Një turiste ka zgjedhur një mënyrë të veçante për të pritur, ajo është zhveshur dhe është shtrirë duke shijuar rrezet e diellit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...