Shenjat e Horoskopit që nuk u rri leku në xhep - Bota Sot
Shenjat e Horoskopit që nuk u rri leku në xhep

Life style

Shenjat e Horoskopit që nuk u rri leku në xhep

Më: 29 gusht 2019 Në ora: 06:08
Ilustrim

Astrologët rendisin më poshtë shenjat e Horoskopit që e shpërdorojnë paranë më shumë se të tjerat.

Dashi

Për të lindurit në shenjën e Dashit shpenzimi i parave është argëtim. Mund të shpenzojnë shuma të mëdha parash për të marrë atë që do edhe në rastet kur nuk ia mban xhepi. Duke qenë impulsivë shpesh ata marrin vendime blerjesh sa hap e mbyll sytë.

Luani

Të lindurit në këtë shenjë e adhurojnë luksin dhe shpenzojnë shumë para pa u menduar gjatë. Shpesh shpenzojnë edhe paratë që nuk i kanë, janë mësuar që të marrin shpesh hua.

Peshorja

Shpenzimi i parave është tundimi më i madh i Peshores. Ato shpesh shpenzojnë shumë më shumë sesa kanë. Kanë tendencë që të shkojnë gjithnjë pas produkteve të shtrenjta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...