Shenjat e horoskopit që nuk u mbyllet goja kurrë - Bota Sot
Shenjat e horoskopit që nuk u mbyllet goja kurrë

Life style

Shenjat e horoskopit që nuk u mbyllet goja kurrë

Më: 5 shtator 2019 Në ora: 06:36
Ilustrim

Astrologët thonë se shenjat e Horoskopit që vijojnë si më poshtë, nuk reshtin së foluri.

Binjakët

Si mund të pushoj së foluri një shenjë e udhëhequr nga Mërkuri? Planeti i mendimit u jep atyre edhe një aftësi të madhe për ta shprehur gjithmonë atë që mendojnë, dhe për hir të së vërtetës Binjakët mendojnë shumë.

Në çdo tavolinë ata janë personat që flasin më shumë, dhe ju mund ta dalloni lehtësisht një Binjak në bisedë e sipër.

Luani

Për Luanin çdo gjë është një shfaqje. Ata pëlqejnë të tregojnë histori, të bëjnë demonstrime madhështore dhe të kënaqin turmat.

Ju do të merrni gjithashtu, mundësinë për të folur por do t’ju duhet të prisni derisa të përfundojë një Luan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...