Katër ushtrime që duhet të bësh nëse qëndron shumë orë në zyrë - Bota Sot
Katër ushtrime që duhet të bësh nëse qëndron shumë orë në zyrë

Life style

Katër ushtrime që duhet të bësh nëse qëndron shumë orë në zyrë

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 20:33
Pamje nga video

Nëse puna jote është në zyrë, çka do të thotë se kalon rreth tetë orë e ulur para një kompjuteri, është e sigurt që ka momente në të cilat ndien shqetësime në pjesën e qafës dhe të mesit.

Megjithatë, ka diçka që mund të bësh për të shmangur dhembjen e vazhdueshme.

Janë katër ushtrime, të cilat mund t’i bësh çdo ditë (gjatë punës), për qëndrim më të mirë të trupit dhe për të shmangur shqetësimet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat